b2bInspiring Beauty

Svět z té hezčí stránky

E-shop

Super Sensitive Medium
(Normální a citlivá pleť)

151_sensitivemedium_50ml

Lehké emulze typu olej ve vodě s co nejmenším počtem složek, navíc velice dobře snášených. Ideální pro jedince s velmi citlivou pokožkou, kteří mají problém s výběrem dostatečně jemné péče o pleť. Jako účinné látky jmenujme především vysoce kvalitní přírodní vitamin E, močovinu a kyselinu mléčnou. Jako olejový komponent byl vybrán velmi dobře snášený silikonový olej, který ale nesmí být zaměňován s minerálními oleji / parafíny. Silikonový olej působí na pokožce stejně prodyšně jako přírodní rostlinné oleje, na rozdíl od minerálních olejů nevytváří ani ve vyšších koncentracích nepropustný ` lm. Jedinou nevýhodou tohoto silikonového oleje oproti rostlinným olejům je pomalejší odbourávání v přírodě. Proto doporučujeme Super Sensitive produkty pouze jako alternativní přípravek pro jedince s velmi citlivou pokožkou.

Doporučit Chci se dozvědět více

Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme


Kód výrobku 151

Jako účinné látky jmenujme především vysoce kvalitní přírodní vitamin E, ureu a kyselinu mléčnou. Jako olejový komponent byl vybrán velmi dobře snášený silikonový olej, který ale nesmí být zaměňován s minerálními oleji / parafíny. Silikonový olej působí na pokožce stejně prodyšně jako přírodní rostlinné oleje, na rozdíl od minerálních olejů nevytváří ani ve vyšších koncentracích nepropustný film. Jedinou nevýhodou tohoto silikonového oleje oproti rostlinným olejům je pomalejší odbourávání v přírodě. Proto doporučujeme Super Sensitive produkty pouze jako alternativní přípravek pro jedince s velmi citlivou pokožkou.

Deklarace podle INCI

Aqua, Dimethicone, Butylene Glycol, Urea, Stearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Sucrose Stearate, Stearyl Dimethicone, D-alpha-Tocopheryl Acetate, Sodium Lactate, Xanthan Gum, Lactic Acid

Copyright©2016 Inspiring Beauty,s.r.o. | Designed by INFINITY VISION Creative Agency s.r.o.