b2bInspiring Beauty

Svět z té hezčí stránky

E-shop

Super Sensitive Light
(Mastná a citlivá pleť)

150_sensitivelight_50ml

Lehké emulze typu olej ve vodě s co nejmenším počtem složek, navíc velice dobře snášených. Ideální pro jedince s velmi citlivou pokožkou, kteří mají problém s výběrem dostatečně jemné péče o pleť. Jako účinné látky jmenujme především vysoce kvalitní přírodní vitamin E, močovinu a kyselinu mléčnou. Jako olejový komponent byl vybrán velmi dobře snášený silikonový olej, který ale nesmí být zaměňován s minerálními oleji / parafíny. Silikonový olej působí na pokožce stejně prodyšně jako přírodní rostlinné oleje, na rozdíl od minerálních olejů nevytváří ani ve vyšších koncentracích nepropustný ` lm. Jedinou nevýhodou tohoto silikonového oleje oproti rostlinným olejům je pomalejší odbourávání v přírodě. Proto doporučujeme Super Sensitive produkty pouze jako alternativní přípravek pro jedince s velmi citlivou pokožkou.

Doporučit Chci se dozvědět více

Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme


Kód výrobku 150

Jako účinné látky jmenujme především vysoce kvalitní přírodní vitamin E, močovinu a kyselinu mléčnou. Jako olejový komponent byl vybrán velmi dobře snášený silikonový olej, který ale nesmí být zaměňován s minerálními oleji / parafíny. Silikonový olej působí na pokožce stejně prodyšně jako přírodní rostlinné oleje, na rozdíl od minerálních olejů nevytváří ani ve vyšších koncentracích nepropustný ` lm. Jedinou nevýhodou tohoto silikonového oleje oproti rostlinným olejům je pomalejší odbourávání v přírodě. Proto doporučujeme Super Sensitive produkty pouze jako alternativní přípravek pro jedince s velmi citlivou pokožkou.

Deklarace podle INCI

Aqua, Butylene Glycol, Dimethicone, Urea, Stearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Sucrose Stearate, Sodium Lactate, Stearyl Dimethicone, D-alpha-Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Lactic Acid

Copyright©2016 Inspiring Beauty,s.r.o. | Designed by INFINITY VISION Creative Agency s.r.o.