b2bInspiring Beauty

Svět z té hezčí stránky

E-shop

Baby & Kids Cream
(Dětský krém)

126_babycream_50ml

Dětská pokožka vyžaduje zvláštní péči a ochranu. Tu zajistí dobře snášená, speciálně upravená kombinace výživných a zklidňujících látek pro mladou pokožku – vitamin E, D-panthenol, alantoin, kyselina mléčná a pěsticí oleje. Krém pro děti je stejně jako všechny ostatní výrobky BeauCaire bez chemických konzervačních látek, má neutrální vůni bez parfémů a neobsahuje žádné minerální oleje / parafíny ani živočišné složky. Optimální je předchozí očištění citlivé dětské pokožky pomocí BeauCaire Dětského čisticího gelu.

Doporučit Chci se dozvědět více

Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme


Kód výrobku 126

Krém pro děti je stejně jako všechny ostatní výrobky BeauCaire bez chemických konzervačních látek, má neutrální vůni bez parfémů a neobsahuje žádné minerální oleje / parafíny ani živočišné složky. Optimální je předchozí očištění citlivé dětské pokožky pomocí BeauCaire Dětského čisticího gelu.

Deklarace podle INCI

Aqua, Oleyl Erucate, Butylene Glycol, Urea, Cetyl Dimethicone Copolyol, C18­-36 Acid Triglycerides, Hydroxyoctacosanyl Hydroxystearate, Panthenol, D-­alpha-Tocopheryl Acetate, Sodium Lactate, Sodium Chloride, Allantoin, Lactic Acid

Copyright©2016 Inspiring Beauty,s.r.o. | Designed by INFINITY VISION Creative Agency s.r.o.